Köögimehhanismid Titane

Praktiline, kasulik ja funktsionaalne köök on mis tahes disaini peamine eesmärk, kuid kui see on ka mugav ja organiseeritud, et optimeerida iga vaba nurka, saab sellest parim projekt, mida professionaal saab pakkuda.

Hoiukohad köögis on põhiprobleem, mida tuleks projekti kavandamisel alati silmas pidada: mida paremad need on, seda praktilisemaks ja mugavamaks need ruumi muudavad.

Köögi hoiukohad on teie klientide jaoks väga olulised

Köögist on saanud üks olulisemaid ruume igas kodus. Seal veedetakse palju tunde valmistades toitu või vesteldes ja ei teatagi, miks on just see alati koht, kus leiavad aset kõige unustamatud jutuajamised või mõnusamad hetked.

Iga köögi disain on ainulaadne, kuna see sõltub selle omanikust ja tema konkreetsest maitsest. Mõned inimesed eelistavad näha kööginõusid kujunduse osana, teised soovivad, et ruumid oleksid puhtad, ilma liigsete esemeteta. Kuid kõik nõustuvad sellega, et hoiustamine köögis on äärmiselt oluline ja ilma sobivate hoiulahendusteta hakkama ei saa. Hoiustamise teel on võimalik hoida ruumid korras ja puhtana, hoiupaiku saab kasutada kujunduse osana ja lisaks aitab see varusid kappides ja sahvris korras hoida ning ülejäänud sahtlites ja riiulitel köögiriistu kenasti paigutada.

Köögisisustus, mida saate kasutada

Olenevalt sellest, millist tüüpi hoiuruumi soovite saada, võite kasutada erinevaid köögitarvikuid.

Teie käsutuses on täielikult väljatõmmatavaid ja suure mahutavusega sahtleid, nurgalahendusi, mis võimaldavad teil igat liiki ruume maksimaalselt ära kasutada, püstriiulid ja luugid, sahtlijagajad, väljatõmmatavad pudeliriiulid, prügikastid, ümmargused alused, taldrikute korrastajad. Kõik, mida vajate oma disaini mugavaks ja praktiliseks muutmisel ning loomulikult kogu olemasoleva ruumi optimeerimisel.

Titane’i köögifurnituur: tõhusad tarvikud köögis hoiustamiseks

  • Titane’i antratsiithallid karussellid, on loodud selleks et aidata teil nurgakappides ruumi maksimaalselt ära kasutada. Seda saab paigaldada paremale või vasakule uksele, sellel on pehme isesulguv süsteem ja kandevõime kuni 20 kg.

  • Titane’i antratsiithall korvsüsteem 4-korviga ja pehmelt sulguva SLOW süsteemiga ning kandevõimega kuni 20 kg.

  • Uksega avanev korvsüsteem Titane’i antratsiithalli viimistlusega, mis sisaldab 5 korvi ja kannatab raskust kuni 60 kg. Sobib vasak- või parempoolsetele ustele.

  • Reelingule riputatav tahvelarvuti või kokaraamatu hoidik, mille abil saad mugavalt vaadata oma lemmikretsepte.

Maitseainete hoidja 3-riiuliga Titane’i antratsiithalli viimistlusega

Väljatõmmatav alakapi mehhanism 2-riiuliga, mida on väga lihtne paigaldada ja varustatud pehmelt sulguva Slow mehhanismiga, mis hoiab ära ukse paugutamise. Selle kandevõime on kuni 25 kg.