Lauajalgade ja tarvikute uuenenud valik

Laiendasime Emuca pakutavate lauajalgade ja tarvikute valikut.

Nende funktsionaalsus ja esteetilised omadused võimaldavad neid sobitada igasse ruumi – kööki, elu- või vannituppa.

Valge või must viimistlus muudab mööbli silmapaistvaks ja see on mööblidisaini tõusev trend, sest võimaldab luua nutikamaid sisekujunduslahendusi. Puidust laua kombineerimine terasest jalgadega loob elegantse kontrasti.

Lauajalad

Tutvuge meie nelja lauajala mudeliga, mis on loodud andma lauale originaalse ilme. Jalgu saab sobitada teie valitud lauaplaatidega, mis võimaldab luua isikupäraseid laudu ja ruumilahendusi.

Neid on ka lihtne kokku panna – lihtsalt kinnitage jalg kaasasolevate kruvidega lauaplaadi külge. Jalgade komplekti kuuluvad ka põrandakaitsmed, et vältida põranda kahjustamist.

Nelinurksete lauajalgade komplektil Square on jõuline ristküliku kuju, mis on saadaval fikseeritud kõrgusega 720 mm ja kahes laiuses – 600 mm või 800 mm.

Kahest jalast koosnev ristjalgade komplekt Cross on jõulise ja stabiilse disainiga ning jalgadel on fikseeritud kõrgus 695 mm ja laius 695 mm; sobib hästi köögi- või söögilaudadele.

Neljast lauajalast koosneva komplekti Hairpin jalad on valmistatud kolmest ümarast vardast. Komplekt on saadaval kõrgusega 710 mm ja see on mõeldud mitmeotstarbeliste laudade jaoks.

Neljast 400 mm kõrgusest jalast koosnev Hairpini komplekt, mille jalad on valmistatud kahest ümarast vardast, on mõeldud diivani- või abilaudade jaoks.

Tõstemehhanism kohvilaudade jaoks

Selle kohvilaudade jaoks mõeldud tõstemehhanismiga saate oma kohvilaua muuta mugavaks mitmeotstarbeliseks söögi-, lugemis- või diivanilauaks.

Tõstemehhanism võimaldab lauda 135 mm võrra tõsta ja hoida seda ülestõstetud asendis. Selle tulemusena saame kasutada laua all olevat ruumi, näiteks teleripuldi, ajakirjade, tahvelarvuti hoidmiseks.

Mehhanismi on lihtne paigaldada ja sellel on laua külge paigaldamiseks kruviaugud nii külgedel kui ka üleval ja all. Laua tõstemehhanism on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast satiinmusta viimistlusega terasest.