Looge õige õhkkond stiilse LED-valgustusega

Andke oma mööblile lisandväärtus uue stiilse LED-valgusprofiili ja hajutitega. Lynx sarja LED-valgusribade seast leiad minimalistliku disainiga süvistatud- ja pinnavalgusteid.

Looge ja disainige oma LED-valgusprojekt otsast lõpuni. Meie valikust leiad kõik selleks vajalikud lisatarvikud. 

Lynx profiilid ja W valgushajutid

Uute Lynx W sarja süvistatud- ja pinnaprofiilide eeliseks on nende väike suurus, mistõttu saab neid ideaalselt integreerida iga tüüpi mööblisse. Valikus on kaks värvitooni, klassikaline matthõbe ja must. Valgustitega on kaasas ka sama viimistlusega katted.

Lynx W musta värvi viimistlusega, uusim trend kappide sisedisainis.

Lynx W matthõbedase viimistlusega on universaalne aegumatu klassika.

Tutvu Lynx toodetega

Lynx S ühenduskaablid on disainitud täpselt kitsaste Lynx W profiilide jaoks. Lisasime kaks uut 12V ja 24V ühenduskaablit, mis sobivad alalisvoolu kasutavate Lynxi LED-ribade jaoks.

LED-ribadega ühendamiseks on läbipaistvad S-konnektorid, mis vähendavad valguskadu LED-ide väljundil. Multifunktsionaalne ühendusdisain tagab tugeva ja kindla ühenduse, kus kaablid ja LED-riba on kokku pressitud.

Oleme juurde lisanud ka kaks uut väiksemõõdulist Lynx S andurit, mida kasutada koos Lynx S profiilidega. Liikumisandur ja dimmerdatav puutetundlik andur sobivad kasutamiseks  LED-ribadega, mis kasutavad 12V ja 24V alalisvoolu. Anduritel on sama LED-riba kiirkonnektor, mis võimaldab kiiret, lihtsat ja turvalist ühendamist.

Meie tootevalikus on erinevad toiteploki versioonid, mille võimsus on: 6W, 15 W, 20W, 30 W, 50 W, 75 W, 100 W, 150W, 250W.

Valik laotooteid: