Seinanagid

Väikesed detailid, nagu näiteks seinanagid on teie magamistoas ainulaadse kujunduse saamise võti. Emuca mööblifurnituuride ja -tarvikutega saate oma tubadesse lisada mugavust, funktsionaalsust ja esteetikat.

Hamiltoni, Wellingtoni ja Nelsoni seinanagid

Avastage meie uued seinale kinnitatavad riidenagid, mis on elegantse disainiga ja kasutatavad maja mis tahes toas, et säästa ruumi magamistubades, vannitubades või garderoobis. Lisaks saab neid paigaldada avalikesse ruumidesse, et mantleid saaks mugavalt riputada fuajeedes, kontorites, ooteruumides, raamatukogudes või restoranides.

Need on saadaval erineva viimistlusega, sealhulgas anodeeritud matt, kroomitud, poolmatt nikkel või musta värvi. Ainulaadse kujunduse saamiseks võib paigutada ühe või mitu riidenagi, viies tähelepanu keskpunkti viimistlusele endale. Näiteks saab mustaga anda moodsa aktsendi, kuna see on sisekujunduses populaarne värv.

Seinale kinnitatavad riidenagid on vastupidavad ja kergesti puhastatavad ning samuti on neid komplekti kuuluvate kruvidega lihtne seinale paigaldada.

Napier seinanagid

Napieri seinanagi on mõeldud laste magamistubadesse. Sellel on lõbus, ent samas funktsionaalne kuju, kuna puuduvad ohtlikud servad. See kinnitatakse tugevalt seinale kahe varjatud kruviga, mis kuuluvad komplekti.

See atraktiivne seinanagi on valmistatud kvaliteetsest allergiaohutust kummist, on niiskus- ja kriimustuskindel. Nagi on saadaval rabavat sinist värvi ja tagasihoidlikult musta värvi variandina teiste ruumide jaoks kodus.