Uusimad liugsüsteemid – stiilsed, vaiksed ja kvaliteetsed

Toome teieni uusima valiku liugsüsteeme, mida saate oma kodus, kontoris ja muudes ruumides, näiteks hotellides ja äripindadel kasutada. Kõik meie liugsüsteemid leiate meie veebilehe menüü jaotisest „Lükandsüsteemid”.

Porta 100 klaasustele

Porta 100 süsteem on uus rippuv liugsüsteem sujuvate liugomadustega klaasuste jaoks. Süsteem pakub mitmekülgseid võimalusi, et ruumis erineva õhustikuga piirkondi eraldada – olgu siis kodus, kontoris või äripinnal.

Süsteemil on pehme sulgemissüsteem ja kõrguse reguleerimise võimalus. Süsteem paigaldatakse klambriga, mis tähendab, et klaasi ei ole vaja töödelda ega liimida.

Porta 100 liugsüsteem tarnitakse komplektina, mis sisaldab süsteemi kokkupanekuks kõike vajalikku – sealjuures saate valida, kas paigaldate süsteemi lakke või seina.

Kas otsite liugsüsteemi puidust ustele?

Puitustele soovitame Railway süsteemi. Lugege nende kahe süsteemi Railway ja Railway Retrac kohta täpsemalt siit.

Coplanar Frontino 20

Oleme valikusse lisanud Frontino 20 samatasandilise süsteemi. Mis mõttes samatasandilise? Tegemist on liuguste süsteemiga, mille puhul üks uks liigub teise ette, kuid suletuna jäävad need samale tasandile. See annab mööblile eriti sileda ja stiilse üldmulje.
Frontino 20 süsteemi mehhanism on pööratav ja seda saab vastavalt vajadusele paigaldada nii ülemistele kappidele kui põrandal asetsevale mööblile.

Süsteem sobib kasutamiseks kahe kuni 20-kilose puituksega. Ukse vertikaalset ja horisontaalset kallet ning sügavust saab reguleerida ukse esiküljelt. Lisaks on süsteemil pehme vaikse avamise ning sulgemise mehhanism. Mööbli kokkupaneku lõpuks on süsteem täielikult peidetud

Frontino 20 süsteemi valikus on neli erinevat laiust, mistõttu saab seda kasutada koguni 1400-2199 mm laiuse uksega. 

Vaadake järgnevast videost, kuidas Frontino 20 liugüsteemiga mööbel ise kokku panna.

Pakume ka konfiguraatorit, mille abil saate süsteemi ise kokku panna ning välja arvutada mööbli jaoks vajalikud detailide mõõdud. 

Clipo 16 klaasustele

Laiendasime Clipo liugsüsteemide tootevalikut rippuvatele klaasustele mõeldud süsteemiga. Süsteem toetab kahte kuni 1400×1000 mm rippuvat klaasliugust. See süsteem on ennekõike mõeldud puhke-, kontori- või magamistoa mööblile, mille puhul soovite pakkuda käegakatsutavat kvaliteeti. 

Tänu süsteemi ülemisele alumiiniumprofiilist adapterile ei ole vaja klaasi töödelda. Klaasi võimalik paksus on kuni 6 mm.

Samuti on süsteem kasutatav pehme sulgemismehhanismiga, mis on saadaval kahe erineva tugevusega: 8 kg ja 16 kg.

Vaadake kõiki meie tootevalikus leiduvaid Clipo süsteeme ja valige oma mööblidisainiga kõige paremini sobiv lahendus.

Clipo 26 puidust siseuste süsteemile on lisatud ukse pehme sulgumise mehhanism.
Pehme sulgumise mehhanism on peidetud ülemise juhtprofiili sisse ja vaateulatuses nähtamatu.
See on täielikult ühilduv olemasolevate Clipo 26 rullikute ja siinidega.

Muud stiilsed süsteemid

Meie peitu sõitvad Concepta ja Folding Concepta süsteemid sobivad ideaalselt teie kodu erinevate piirkondade stiilseks ja kvaliteetseks eraldamiseks.
Kõige tavapärasemad kohad Concepta uste kasutamiseks on köök, garderoobid või kapid, kontor või isegi pesuruum, mille puhul soovite peita ruumi sisemuse uste taha, ent vajadusel omate täielikku ligipääsu.
 
Concepta ja Folding Concepta süsteemide uksi saab pöörata, kokku klappida ning optimaalselt kitsastesse taskutesse peitu libistada.

Nii Concepta kui Folding Concepta mudeli süsteemid on igal moel kombineeritavad, et luua just teile vajalik lahendus. Lugege süsteemide kohta lähemalt siit