Valgustusega riidepuu toru on šikk lahendus teie garderoobi

Kuidas teie garderoobi valgustusega lood on?

Mõnikord ei jõua garderoobi piisavalt valgust – olgu siis põhjuseks pime asukoht või valgustite paigutus toas. See võib aga riiete leidmise muuta parajaks väljakutseks.

Kõige lihtsam lahendus sellele probleemile on paigaldada garderoobi valgustusega riidepuu toru. Need on praktilised, hõlpsasti paigaldatavad ning teevad teie igapäeva kõvasti lihtsamaks.

Tänu liikumisandurile lülitub valgus uksi avades või garderoobile lähenedes automaatselt sisse. Muidugi lülitub valgus hiljem ka automaatselt välja. Nii ei pea te garderoobi sisemuse valgustamiseks lülitit otsima ning lahendus on ka energiasäästlik.

Emuca on selle lahenduse lisanud oma kahele uuele valgustusega riidepuu torule: üks toimib akuga ja teine elektriga.

Castor valgustusega riidepuu toru

Castori valgustusega riidepuu toru paigaldamiseks ei ole selle lähedusesse isegi pistikupesa tarvis. See toimib akuga, mille saate eemaldada igal ajal, sealjuures toru lahti võtmata.

Aku laadimiseks saate kasutada kõige levinumat USB-laadijat. Tõenäoliselt on ka teil kodus mõni juba praegu olemas.

Tänu integreeritud liikumisandurile lülitub Castori riidepuu toru valgus automaatselt sisse alati, kui olete garderoobist 1,5 meetri kaugusel. Anduril on 90-kraadine nurk, mis katab enda ees laia ala. Sisselülitatud toru heidab kena ja pehme valge valguse (4000 K). Kui lahkute anduri eest, lülitub toru valgustus 15 sekundi pärast välja.

Toru on saadaval kahe erineva viimistlusega ja saate valida just teie garderoobiga sobivaima lahenduse. Kui teile meeldivad külmad toonid, soovitame paigaldada elegantset halli tooni matistatud värviga toru. Kui eelistate tumedamaid ja moodsalt omapäraseid toone, siis on toru saadaval ka moka värvi. Mõlema toru peal on kummist riba, mis summutab riidepuude liigutamisel tekkivat müra.

Selle valgustusega riidepuu toru paigaldamiseks vajate ainult kruvikeerajat, kruvid kuuluvad komplekti. Toru kinnitatakse kahele külgmisele kandurile, mille peate mõlemale poole kinni kruvima. Aku kinnitub suuremale külgmisele kandurile ja ühendatakse toruga väikese pistiku kaudu. Nii saate aku laadimiseks hõlpsalt eemaldaa. Toruga on vaõimalik kasutada ka keskmist kandurit.

Toru on saadaval mitmes laiuses ning viies erinevas pikkuses (558 mm kuni 1158 mm). Seda on võimalik ka lõigata, et see sobiks just sinna vahemikku, kuhu soovite selle paigaldada.

Tutvu Castor toodetega

Polux valgustusega riidepuu toru

Poluxi riidepuu toru muudab teie garderoobi modernsemaks ning oluliselt valgemaks. Erinevalt Castori mudelist ühendatakse see toru elektrivõrku ning paigaldamiseks peab garderoobi lähedal olema pistikupesa. Unustage laadijad, teie garderoobis on valgus alati olemas.

Polux toimib sarnaselt Castori toruga – komplekti kuuluv liikumisandur lülitub sisse, kui jõuate anduri tuvastuspiirkonda. Andur tuvastab liikumise 90-kraadisel alal ja kuni 1,5 meetri kaugusel. Kui anduri vaateväljast lahkute, lülitub toru  sekundi pärast automaatselt välja. Ka Poluxi valgus on hubane looduslik valge valgus (4000 K).

Poluxi mudel on valmistatud alumiiniumist ja komplektis sisaldub kummist riba, mis muudab riidepuude riputamise ja eemaldamise vaikseks. Sarnaselt Castori mudelile on ka Polux saadaval mitmes erinevas pikkuses (558 mm kuni 1158 mm) ja seda on võimalik lõigata, et see sobituks olemasolevasse garderoobi.

Selle toru paigaldamiseks oma garderoobi, peate kõigepealt paigaldama paari kandureid külgede külge või riiuli alla.

Toru paigaldamine ei ole väga keeruline, siiski peate meeles pidama, et toru on ühendatud elektrivõrku, seega peate arvestama seda, kust kaudu juhe kapikorpusest läbi läheb (selleks tuleb teha väike ava). Teil on vaja toru elektrivõrku ühendamiseks 12 V alalisvoolu toiteplokki.

Tutvu Polux toodetega