Hõlmikuksed Twofold ja Soft Close Barn lükandsüsteem

Eritellimusgarderoob aitab kodudes ning kontorites kogu ruumi ära kasutada ning luua optimaalse korra, välimuse ning disainlahenduse. Parima tulemuse jaoks tuleb alati silmas pidada ka garderoobilahenduse funktsionaalsust.

Garderoobi kõik osad peavad olema lihtsasti ligipääsetavad ning kasutatavad  — alates uste avamisest-sulgemisest ning lõpetades erinevate riiulite ja sahtlite ligipääsu ning asukohaga. Selleks tutvustame oma valikust kahte erinevat lahendust: Twofold hõlmikuksi ning Soft Close Barn lükandsüsteemi.

Twofold hõlmikuksed

Twofold hõlmikuksed aitavad olemasolevat ruumi avardada ning suurendavad garderoobi sisu nähtavust, valgust ja nii sees — kui väljasolevat ruumi. Tegemist on kergekaalulise hõlmikuste lahendusega, mis koosneb kahest kokkuvolditavast ukselehest.

Süsteemi kasutatakse laialdaselt just kitsastes oludes, kuhu väljapoole avanevad uksed ei mahu. Twofold on silmatorkavalt mitmekesine ning paindlik lahendus

Pakume Twofold lahendust komplektidena, kus on mugavalt olemas kõik vajalik kahe hõlmikuksega süsteemi kokkupanekuks ja paigaldamiseks. Ainsana on juurde vaja ukselehti.
Valikus on kahte tüüpi komplekte:

  • suurematele garderoobidele: 4 hingega ustele koos alumise siiniga
  • väiksematele garderoobidele: 3 hingega ustele ilma alumise siinita

Uste hinged on pehme sulgumisega ning kannavad kuni 50-kilost raskust (25 kilo ukse kohta). Twofold süsteem töötab hästi ka ilma alumise siinita. Ukse mõõdud võivad olla kuni 2400×500 mm (ukselehe kohta).

Soft Close Barn

Lükandsüsteem Soft Close Barn on pehme avamise ning sulgumisega liugsüsteem, mis pakub tänu kahele pehmendusseadmele igapäevast mugavust. Süsteem on mõeldud rippuvatele puidust liugustele, millega eraldada üldkasutatavaid ruume privaatruumidest.

Soft Close Barn aitab luua õhkkonda, mis on ühteaegu maalähedane ning modernne. Selle elegantselt stiilne must viimistlus on hetkel sisekujunduses eriliselt populaarne

Concepta liugsüsteem

Erilahenduste jaoks pakume tootesarja HAWA Concepta, millega saab luua paindlikke ruumilahendusi ning elegantseid panipaiku.

Uksi saab pöörata, klappida ning optimaalselt kitsastesse taskutesse peitu libistada. Tulemuseks on multifunktsionaalsed lahendused, et kodus või kontoris stiilselt varjata näiteks kööginurka, garderoobi või majapidamisruumi.