Uusim valik köögimööbli tarvikuid

Köögimööblit valides tasub aegsasti juurde planeerida ka tarvikud, mis aitavad köögis korda hoida ning muudavad igapäevase toimetamise kordades mugavamaks. Meie valikust leiate erinevaid köögimööbli lisasid, mis sobivad nii teie vajaduste kui disainiga.

Supra köögitarvikud

Supra köögitarvikute sari aitab köögis asju organiseerida ja otstarbekalt hoiustada — alates pokaali- ja pudelihoidjatest ning lõpetades kappide ja sahtlite sisu jaotustega.

Supra kroomitud terasest välimus sobib iga köögi disainiga ning neid on lihtne omavahel kombineerida. Kõiki Supra tooteid on lihtne paigaldada ja vajalikud kruvid on komplektis juba kaasas.

  • Pudelihoidjas on ruumi 2 pudelile ning see sobib hästi nii mööbli sisse kui töötasapinna või riiuli alla. Pudelihoidja sobib nii kodus, köögis, baaris kui restoranis kasutamiseks.
  • Pokaalihoidja on 4-realine ja sobib igat tüüpi klaasidele.
  • 4 erinevat sorti jaotused aitavad köögikappide ja -sahtlite sisu organiseerida ning panne, kandikuid, kaasi ja muid kodutarbeid paremini hoiustada.

Nõuderest

Praktiline nõuderest sobib nii nõude hoiustamiseks kappides ja sahtlites. Rest aitab nõusid vertikaalselt organiseerida, alati käepärast hoida ning kaitsta neid katkimineku või kriimustuste eest.

Kõrgekvaliteediline antratsiithall plastikrest mahutab 13 taldrikut ning reste saab omavahel kombineerida.

Gola profiilitarvikud

Oleme laiendanud Gola alumiiniumprofiilide liitenurkade valikut ning lisasime roostevaba anodeeritud ja antratsiithalliks värvitud viimistluse. Nii saad ülemisi, alumisi ja keskmisi Gola profiile samas värvitoonis kombineerida.

Liitenurka on lihtne paigaldada ja Gola alumiiniumprofiil ei vaja eritöötlust.

X91 hinged puitustele

X91 uksehingede valikusse lisandus uus hing, mis avaneb kuni 165º ja kinnitub Ø10 tüübliga. Hing on pehme sulgumisega, clip-on kinnituse ja kolmemõõtmelise reguleerimisega.

Lisaks pakume X91 hingedele uut kinnituskruvide katteplaati. Plaat sobib kõigile Ø35 mõõduga X91 hingedele (v.a.165º hing).

Samuti asendasime X91, X95 ja C91 kattekapsli uue mudeliga.

Mööblirattad

Kodus mööbli liigutamine on uute Mak ja Slip 2 mööbliratastega lapsemäng. Mõlemas komplektis on neli ratast — kaks piduritega ning kaks ilma. Komplektis on paigaldamiseks vajalikud kruvid koos plaatidega.

Concept sahtlikomplekt

Elegantne, õhuke ja sirgjooneline disain, mis toob uusima trendi teie kööki, vannituppa, garderoobi või büroosse.

Pakutavad viimistlused on valge satiin (RAL9003) ja antratsiit hall (RAL7043).

Sahtliküljed on kolmes erinevas kõrguses (105, 138, 185 mm), lisaks saab sahtlikülgedele lisada külgreelingu.

Sahtlikülgede pikkused on 270, 300, 350, 400, 450 ja 500 mm. Liug- või kapiuste taga olevad sahtlid saab lahendada sisesahtli paneeli lisamisega.

Tutvu toodetega