Õige valgustus loob ruumi väärtuse

Vahet pole, kas töötate või lõõgastute, igasse ruumi peaks valima optimaalse valgustuse.

Soovime teile tutvustada uusimaid LED-kontrollereid ja laia valikut LED-ribasid, et saaksite luua sobivaima lahenduse.

Nüüd saate oma valgustit juhtida kasvõi distantsilt – juhtpuldi või nutitelefoni rakenduse kaudu.

LED-valgustikontrollerid

Järgnevatel Lynxi LED-ribadel on LED-kontrolleri valik: CCT, RGB, MONOCROME.
Kontrollerit on võimalik kasutada ka 12/24V alalisvooluliste valgustite valgustugevuse reguleerimiseks ja nende sisse- ning väljalülitamiseks, sest sel on lai pingevahemik, 12 kuni 36V alalisvool.

Ühe kaugjuhtimispuldiga saab siduda kuni 4 kontrollerit, et luua erinevaid olustikke ja samaaegselt või eraldi seadistada erinevaid tsoone.

Kontrolleri kasutamiseks on kolme sorti kasutatavat kaugjuhtimispulti:

  • Lynx LED-ribade jaoks, millel on muutuv värvitemperatuur;
  • RGB LED-riba jaoks, millel on muutuv värvitemperatuur;
  • Lynxi nii monokroomsete LED-ribade kui teiste LED-valgustite jaoks.

Seadmeid täiendab wifi-moodul, millega saate iOS või Android rakenduse kaudu kontrollida erinevaid ruume või valgustatud alasid. Wifi-moodul on seadistatav kahel viisil: otseühendusga või mooduli ühendamisega oma kodusesse WiFI-võrku.

Milline LED-riba valida?

Meie kataloogist leiate laia valiku LED-ribasid.

Neonlynx LED-riba nii looduslikus kui soojas valguses

Painduv Neonlynxi LED-riba saab paigaldada nii sirgjooneliselt kui kumeralt – kasutage vaid oma kujutlusvõimet ja viige oma ideed ellu.

Selle ribaga saate puhta välimuse ja meeldiva valgustuse, mis parendab nii mööbli kui terve ruumi ilmet.

Neonlynx riba saate kasutada nii koos LED-kontrolleri ja monokroomse seadme kaugjuhtimispuldi kui wifi-mooduliga. Neonlynx on valikus loodusliku ja sooja valge värviga.

Tegemist on silmapaistvalt tõhusa valgustiga, mis töötab 24V alalisvooluga. Sellel on IP65-kaitseklass, ehk toode on sobilik ka niisketesse tingimustesse.

Lynx Premium 24V alalisvooluga valgusribad

Lynx Premium 24V alalisvoolu valgusribad paistavad silma oma kõrge jõudluse ja efektiivsusega. Need sobivad paigaldamiseks ka siis, kui on tarvis tavapärasest pikemaid valgusribasid, sest võimsuse kadu on madal.

Lynx Premium valikus on neli erinevat riba – kahes erinevas võimsuses ja värvitemperatuuris – külm valge ja looduslik valge.

Lynx Premium/Basic 12V alalisvooluga valgusribad

Lynx 12V alalisvoolu valgusribad sobivad mööbli või garderoobi sisemuse valgustamiseks. Tooted on jagatud kahte sarja:

  • Lynx Premium tootevalik on mõeldud tiheda kasutuse jaoks ja see on tuntud oma suurepäraste omaduste poolest. Premium on saadaval nelja erineva võimsusega ning kolme erineva värvitemperatuuriga: külm valge, looduslik valge ja soe valge.
  • Lynx Basic LED-riba on suutlik valik, mis on saadaval kahe võimsusega ja kahe erineva värvitemperatuuriga: külm valge ja soe valge.

Vaadake meie Lynx ja Neonlynx LED-ribade tootekataloogi, et näha seadmete täpsemaid koode ning tehnilist teavet. Tootekataloogist saate välja valida paigaldamiseks kõige sobivaimad valgusribad.

Tutvu kataloogiga

Kuhu LED-ribasid paigaldada?

LED-ribade paigaldamiseks on lõputult ideid ja võimalusi. Siin on mõned näited kodudest, vannitubadest, magamistubadest ja äriruumidest. Puhuge oma ruumile elu sisse!