Railway liugsüsteemid tubade eraldamiseks

Railway ja Railway Retrac liugsüsteemid tulevad appi, kui soovite kodus stiilselt ja minimalistlikult eraldada ruume või ruumi osi. Valige sobiv lahendus oma garderoobitoale, sahvrile, külalistetoale või koridorile. 

Railway juhtsiin kinnitatakse seina või lae külge, Railway Retrac ainult lakke. Süsteemidel puudub põranda juhtsiin, seega jääb üldmulje avaram ning põrandapind takistustevabaks. 

Railway sobib 18-40 mm puituste paigaldamiseks ja koosneb ülemisest juhtsiinist, pehme sulgemise või lihtsa stopperiga riputussüsteemist ning seinale kinnitamise korral katteprofiilist. Nii juhtsiin kui katteprofiil on valmistatud kulumiskindlast anodeeritud alumiiniumist. 

Railway Retracon uusim Railway süsteem ukse lakke kinnitamisel. Retrac süsteem peidetakse täielikult lae sisse ja selle teeb eriliseks ukse kõrguse reguleerimisulatus. Nii saab vähendada ukse kaugust siinist ning jätta ukse ja lae vahele minimaalne vahe. Retrac sobib puitustele, mis on paksem kui 35 mm. Saadaval on kaks versiooni – kahepoolse pehme sulgemisega ning lihtsa piduriga versioon.

Tutvuge Railway ja Railway Retrac liugsüsteemide valikuga lähemalt siin

Emuca

Railway süsteem

Railway ja Railway Retrac liugsüsteemide kataloog